Terug naar overzicht
Geplaatst op 20-04-2021 door

BIG zoekt enthousiaste organisatietalenten!

Terug naar overzicht
Geplaatst op 20-04-2021 door BIG

BIG zoekt enthousiaste organisatietalenten!

Voor onze Evenementencommissie zijn wij op zoek naar enthousiaste pijpleidingprofessionals die samen met ons team inspirerende en toffe evenementen willen organiseren. Het BIG organiseert 5 keer per jaar een evenement, webinar, workshop of een excursie voor haar leden en ge√Įnteresseerde branchegenoten.


 
Voor deze commissie zoeken wij nu versterking! Lijkt het je leuk om met ons vernieuwende en interessante evenementen te organiseren? Wil je meedenken en meepraten over welke projecten en onderwerpen wij onze leden tijdens de evenementen willen presenteren?
 Meld je dan aan als commissielid! Meer weten? Stuur jouw reactie of motivatie naar: info@bigleidingen.eu o.v.v. Evenementencommissie
 


Kom jij ons BIG team versterken?

Terug naar overzicht

BIG Magazine ontvangen?

BIG Magazine komt twee keer per jaar uit en is gratis voor onze leden. Wil je dit branchemagazine vol met projecten en nieuws ontvangen, schrijf je dan in of word lid!

BIG Magazine is gratis voor leden. Nog geen lid? Meld je hier aan!